HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

05/04/2012

POLISH .24:03:2012

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 24.03.2012Każdy z was będzie mógł doświadczać tego czego pragnie. Limity na wasze doświadczenia zostaną znacznie podniesione i odnajdziecie niewypowiedzianą wolność, aby móc robić to czego chcecie, tak długo jak nie będziecie pogwałcać praw innych ludzi. Dopóki przestrzegacie tej zasady, każdy z was będzie mógł doświadczać takiego życia jakim zawsze chcieliście żyć. Wszyscy macie marzenia i wizje na życie jakie chcielibyście wieść, i będzie to możliwe do zrealizowania dla każdego, jeśli wszyscy będą podążać za tą jedną prostą zasadą; pozwolić tym wokół was doświadczać ich życia tak jak oni tego chcą. Jeśli jesteście w stanie to zrobić, tak wiele stanie się możliwe dla was i dla wszystkich wokół was.

Dziś w waszym świecie tak wielu chce dyktować innym jak mają żyć. Tak wielu chce narzucać zasady, prawa i regulacje, aby efektywnie zarządzać cudzym życiem. Nie będzie na to pozwolenia w waszym nowym świecie, i każdy kto czuje się zmuszony do kontrolowania życia innych nie należy do waszego świata i albo zmieni swoje postępowanie, albo znajdzie inne miejsce, które będzie dla takiej osoby bardziej odpowiednie. To może być i będzie zaaranżowane, jako, że jest wiele miejsc w tym wszechświecie, aby dusza mogła doświadczać życia odpowiedniego dla danego poziomu wibracji. Tutaj wasz świat będzie miejscem niebywałej wolności, gdyż jest to mapa drogowa waszych wyższych wymiarów. Każdy z was będzie wolny, aby podążać własną ścieżką, nieskrępowany przez innych, którzy chcieliby wskazywać wam kierunek i zakręty, którymi według nich powinniście iść.

Prosimy, abyście dali z siebie wszystko, aby zawsze mieć tą jedną zasadę w umyśle. Dziś, w waszych książkach mnożą się prawa, zasady, regulacje i polityka, które zarządzają waszą mową, działaniami, waszą wolą, karierami, życiem społecznym, a nawet ekspresją seksualną. Wszystkie te zasady mogą zostać ograniczone do jednej, aby nie naruszać wolnej woli i wyborów innych. Skomponowanie wszystkich tych praw w jedno będzie znacznie prostsze niż wam się wydaje, kiedy tylko narodzi się wasz nowy świat i gdy zrozumiecie lepiej jakie będą wasze nowe doświadczenia. Nie dajcie się zdołować, próbując rozgryźć jak to wszystko będzie działać i po prostu zaufajcie, że jest niezliczona ilość innych światów, które ewoluowały w przeszłości waszych aktualnych stanów i, że wszystkie te światy podążają tą jedną prostą zasadą i rozwijają się wspaniale, tak jak i wasz świat będzie się wspaniale rozwijał.

Było tak wiele zaprzeczania wam w tym trójwymiarowym świecie, i to wszystko było dla waszego wzrostu, edukacji i duchowego rozwoju. Wielu z was demonstruje, że odnieśli korzyści płynące z tych lekcji i że jesteście gotowi, aby cieszyć się owocami waszych wysiłków oraz aby wspiąć się na wyższy poziom jako cywilizacja wraz z nowymi wyzwaniami i nowymi przygodami. Ten świat kwitnie wszędzie wokół was, pomimo tego, że może być to na ten moment trudne do zaobserwowania. Z naszej perspektywy, widzimy wasz nowy świat tylko w świetle miłości i wyższego zrozumienia, i nie będzie to już długo trwało, aby nadszedł czas dla was wszystkich na rozpoczęcie waszych nowych podróży i na pierwszy krok na powierzchni waszej nowej, dziewiczej Ziemi.

Po raz pierwszy od wielu lat będziecie mogli oddychać świeżym powietrzem, nie zanieczyszczonym substancjami waszego trójwymiarowego przemysłu. Będziecie pić wodę, która jest czysta, prosto ze strumienia, która ożywi waszą witalność. Dźwięki, które będziecie słyszeć będą dźwiękami natury, a nie dźwiękami maszyn przemysłowych mielących dolary dla tych, którzy nawet ich nie potrzebują. Wasze pola będą obfite i zdrowe, beż konieczności używania chemikaliów czy pestycydów dla ich wzrostu.
Otrzymacie pomoc nowych technologii, które pomogą wam utrzymać planetę w jej dziewiczym stanie. Poza tym zostaniecie odpowiednio wyedukowani jak zachować idealną, harmonijną równowagę wszystkich ekosystemów na waszej planecie. Zostaniecie wyszkoleni, jak monitorować wszystkie aspekty waszego świata, od gleby, przez oceany i rzeki, aż po wzniesienia i atmosferę. Ziemia już nigdy nie stanie się zanieczyszczonym wysypiskiem, którym tak bardzo stała się dzisiaj.

Razem zaangażujemy się w wiele projektów mających na celu oczyszczenie tych części waszej planety, które ucierpiały w rękach chciwych i pozbawionych sumienia. Zostanie ona odnowiona do jej dziewiczego stanu i piękna, i gdy nasza misja dobiegnie końca, to od was będzie zależało, ludzi żyjących na tej planecie, aby utrzymać ją w tym stanie. Jeśli wy będziecie ją dobrze traktować, ona także będzie dobrze traktować was. Tak to właśnie jest, i tak było od zawsze. Nie będzie konieczności, aby Ziemia miała się jeszcze oczyszczać, jeśli nie dacie jej ku temu powodu. Na zawsze zachowajcie to w umyśle, gdyż jest to coś czego wielu z was jeszcze dzisiaj nie rozumie. Ta nauka zostanie wam w pełni wyjaśniona w odpowiednim czasie i pragniemy, aby ta wiedza została przez wszystkich w waszym świecie zrozumiana, gdyż jest to kluczowe dla dobrego bycia zarówno waszego jak i waszej macierzystej planety.

Jest wiele nauk i nowych zrozumień, którymi będziemy się z wami dzielić gdy tylko będziemy mogli rozpocząć otwarte kontaktowanie się z wami. Jest wiele światów, które podzielą się z wami tym czego się nauczyli i nie będą prosić o nic w zamian. Jesteście proszeni o przyjęcie tej wiedzy i dodanie jej do waszego nowego świata dla polepszenia się stanu całej waszej cywilizacji. Pewnego dnia w przyszłości, będziecie mięli okazję podzielić się tym czego wy się nauczyliście, z kolejnym kwitnącym światem, który będzie mógł skorzystać z waszej mądrości i chęci dzielenia się.

Tak właśnie operuje ten wszechświat, gdzie tak wiele światów przybywa innym na pomoc, oferując to co sami posiadają, bez względu czy jest to wiedza czy zasoby. Wasz świat posiada tak wiele, czym możecie podzielić się z innymi, którzy ogromnie docenialiby wasze dary, i te dary nie są tylko zasobami, ale także mądrością, którą wy wszyscy, poprzez wiele waszych żyć w fizyczności, zdobyliście. Wiele światów, może ogromnie skorzystać z tego czego się tutaj nauczyliście, i będą oni uradowani mogąc słuchać waszej historii i lekcji, których się nauczyliście poprzez wszystkie wasze lata pełne ciężkiej pracy i walki.

Musicie wiedzieć, że niewiele światów doświadczyło takiego typu historii jak wy tutaj, gdzie tak wiele się wydarzyło na tak wielu poziomach przez tak wiele lat. Lekcje stworzone dla tej planety były ostrożnie projektowane i implementowane, aby dać wam wszystkim możliwość tak kompleksowej i zaawansowanej edukacji. To dlatego wasza planeta posiada tak bogate tradycje i tak bogatą historię, i dlatego też tak wiele tutaj transpiruje. Edukacja, w którą każdy z was został wyposażony jest nieoceniona dla tego wszechświata, gdyż tak wiele światów będzie wzrastać, dzięki darom, które możecie zaoferować.

Będziecie mięli możliwość podzielenia się swoimi darami w nadchodzących dniach i zachęcamy was do tego. Zupełnie tak jak w waszym świecie, gdzie korzyść jednego jest korzyścią dla wszystkich, takie same reguły dotyczą całego tego wszechświata, gdzie jeden świat może prosperować, gdy wszystkie inne światy prosperują. Doświadczycie tego prawa na poziomie planetarnym, aby następnie doświadczyć tego prawa na poziomie galaktycznym i uniwersalnym. Jest tak wiele rzeczy o których będziecie się uczyć i czego będziecie doświadczać w nadchodzących dniach. Oczekujemy z radością na możliwość podzielenia się z wami wszystkimi kombinacją mądrości światów będących częścią Galaktycznej Federacji Światła.

Nauka, technologia, sztuka i literatura z tak wielu światów tego wszechświata będzie dzielona z wami w nadchodzących dniach. Wasze nowe biblioteki będą pałacami, zaprojektowanymi jako miejsca spotkań i zjazdów ku dzieleniu się darami ludzi z niezliczonymi galaktykami. Będą to piękne budynki z zamaszystymi korytarzami i pokojami wypełnionymi książkami i narzędziami dla wyższej edukacji. Będą one budowane wzdłuż i wszerz waszego świata, i każda pojedyncza istota na waszej planecie będzie miała wolny i łatwy dostęp do wszystkich tych Mekk wyższej edukacji. Będzie tam sekcja dla uhonorowania waszych ludzi i historii tej planety, i istoty z każdego zakątka kosmosu będą się tam zbierać i czytać słowa waszych opowieści o tym co przeszliście, aby znaleźć się tutaj gdzie stoicie dzisiaj.

Wasza historia zaskoczy nawet tych, którzy w jej czasie żyli, gdyż prawie wszystkie wasze przeszłe doświadczenia tutaj nie są jeszcze w waszym dzisiejszym zasięgu, jednakże z czasem, będziecie mieć dostęp do danych o wszystkich waszych inkarnacjach i o prawdziwej historii waszej planety. Jesteście czymś tak znacznie większym niż jesteście sobie w stanie aktualnie uzmysłowić i tak wiele sprawiło, że staliście się istotami, którymi jesteście dzisiaj. Będziecie mięli zdolność zobaczenia większego obrazka i lepszego zrozumienia dlaczego taka lekcja była dla was konieczna i dlaczego musieliście znosić tak ciężką pracę przez całą waszą dotychczasową podróż. Będziecie w stanie śledzić waszą historię podczas mapowania waszego rozwoju i ujrzycie oraz zrozumiecie jasno zawirowania i zwroty na waszej ścieżce przez egzystencję.

Wasza opowieść jest niezwykła, i każdy z was powinien być dumny z siebie za to jak daleką drogę odbyliście i jak bardzo dorośliście. Właśnie dlatego tutaj przybyliście, i gdy wyruszaliście tak wiele wcieleń temu, mieliście ten dzień w umyśle i wiedzieliście, że pewnego dnia jakoś osiągniecie ten punkt, i w rzeczy samej, uczyniliście to. To jest wasz moment, każdego jednego z was, i pragniemy abyście cieszyli się z tego do granic możliwości. Zasłużyliście na prawo, aby być tutaj i wszystko na co tak ciężko pracowaliście, będzie teraz wasze.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra

Sem comentários:

Enviar um comentário